Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Beefloor PVC Zemin Kaplama

Beefloor Heterojen Pvc Zemin Kaplama markası Heterojen Pvc zemin kaplama alanı içerisinde liderlik sağlamaktadır. Sektör içerisinde çoğu marka ve firmaya ürünler temin edip bu alanda yerini ve önemini sürdürmektedir. Heterojen Pvc Kaplama ürünleri genelde Sağlık Kurumları tarafından tercih edilmektedir. Beefloor firmasının sahip olduğu ürün çeşitliliği ve alanları dikkat çekmektedir ve ürün çeşitliliklerinden bazıları şunlardır; Joker, Neo Saga, Neo Unaco, Neo Efes, Neo Wood, Moderno, Gaia, Assos, Myra, Saga, Unaco, Efes, Pera, Idea, Spectra, Cosmo olmak üzere ürünlerinden bazıları bunlardı.

PVC Zemin Kaplama Ürünleri ve Fiyatları

PVC ürün çeşitleri ve fiyatlandırılmalarından PVC nedir? Gibi sorularınıza açıklık getirmek sizler için de daha iyi bir başlangıç olabilir. PVC yani kimyasal açıdan adı polivinil klorür olan bu maddenin kullanım alanları ve kullanım açısından çok sayıda çeşitliliği mevcuttur. Polietilen ve polipropilenden sonra gelen dünya üzerinde en çok üretilen üçüncü sentetik plastik grubudur. PVC yer döşeme, PVC zemin kaplama alanlarında en iyi malzeme kalitesi sunan üründür.

PVC malzemesinin iki çeşit formu bulunmaktadır. Katı ve esnek olmak üzere iki gruba ayrılır. PVC malzemesinin kullanım alanları katı olan grubunun tesisat sistemlerinde kapı pencere imalatında onarımında vb. alanlar da kullanımları mevcuttur. Son zamanlarda kullanım alanları artmakla birlikte ahşap, beton ve kilin gibi birçok alanda da yerini almıştır.

PVC kullanım alanları çok sayıda farklılık gösterir ve her sektörde kullanımı mevcuttur. PVC zemin kaplama gibi alanların dışında üyelik kartları ve banka kartları gibi ürünlerde de kullanıldığı bilinmektedir.  Elektrik üretilen ve elektrikli aletlerin. Bulunduğu alanlarda kullanılan ve kullanılması insan sağlığı için çok önemli olan Kondaktiv PVC kaplama ürünleri de mevcuttur.. PVC ile yapılan bazı kaplama çeşitleri ve türleri mevcuttur ve her alanda kullanılması kolay olan bu yapının bazı alanlarını aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

Tarkett Homojen PVC Zemin Kaplama

PVC kaplama alanında en çok tercih edilmesi gereken bir marka olan Tarkett PVC yer döşeme çeşidi alanında en iyi sayılan malzemeler arasındadır. Bu sektör içerisinde çok sayıda marka ve ürün bulunmaktadır bu yüzden en kullanışlı ve en güvenilir olanı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Tarkett firmasının PVC zemin kaplama alanında bahsedilmesi gereken ilk kısım homojen PVC  kaplama alanı olacaktır. Homojen kaplama adı ürünün tek kat vinilden oluşmasıdır.

Kullanım alanları dayanıklılık seviyesinin yüksek olması ve güçlü tutuş sağlaması sayesinde Hastane, Okul gibi büyük ve çok sayıda insanın bulunabildiği ortamlarda tercih edilmektedir. Homojen kaplama ürünü birden fazla katmandan oluşarak kullanıcılara daha kullanışlı daha dekoratif kullanım alanları yaratmak ve kullanışlı alanlara sahip olmaları için olanak. Da sağlamaktadır. Günümüzde bu alanda çok sayıda çeşitli ürün de bulunmaktadır.

Tarkett Heterojen PVC Zemin Kaplama

Tarkett marka olan bu üründe Heterojen Pvc Kaplama alanında en iyilerindendir. Bir PVC zemin kaplama ürünü olan heterojen pvc kaplama çeşidi  heterojen vinil tipinde bulunmaktadır. Heterojen vinil formu sayesinde diğer çeşidi olan homojen PVC zemin kaplama ürününe göre tasarım açısından kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır.

Kullanım alanları ise farklılık gösterebilmektedir. Bu ürün çeşidinin kullanım alanları genellikle çok sayıda insan trafiğinin bulunduğu özel ofis, özel klinikler, çok sayıda insanın çalıştığı özel ofisler gibi alanlarda kullanılır.  Yüksek dayanıklı formu sayesinde kullanıcılarına sorun teşkil etmemektedir. Bazı form yapıları da mevcuttur bu formlar ise karo ve plank formatında olarak bulunur ve bu formların ise TopClean XP adı verilen koruma sistemine sahiptir.

Tarkett Spor PVC  Zemin Kaplama

PVC yer döşeme  alanlarından olan Tarkett marka spor PVC yer kaplama ürünü adından anlaşılacağı üzere kullanım alanları genellikle spor salonları veya sportif tasarımlara sahip olan yerlerde kullanılmaktadır. Spor PVC kaplama ürünlerinin kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Spor salonlarının haricinde spor müsabakalarının düzenlendiği alanlar, özel spor kursları veya basketbol, futbol sahaları olmak üzere çok sayıda kullanım alanları mevcuttur.

PVC zemin kaplama sektöründe en zorlu alan olan spor zemin kaplama işçiliği en zor olan gruptur. Bu alanda spor müsabakaları ve federasyonlar da işin içinde olduğundan dolayı iş stresi ve kullanım açısından en ufak bir hata payı kabul etmemektedir.

Bu nedenle her yapılan işin iş yükü ve maruz kalacağı basınç yük hesaplanıp ona göre malzeme kalitesi belirlenip işin tamamlanması gerekmektedir. Bu alan içerisinde spor salonları gibi büyük bir alana ve gürültüye sahip olan yerlerde akustik PVC kaplama işçiliğine de yer vermek gerekmektedir. Bu sayede yoğun gürültüye sahip olan alanın. Gürültü seviyesinin emilmesine yardımcı olmaktadır.

Heterojen Pvc yer döşeme      Tarkett Heterojen PVC Zemin   merdiven kaplama fiyatları
Pvc zemin kaplama, pvc yer döşeme, akustik pvc zemin kaplama, homojen pvc yer döşeme, heterojen pvc yer döşeme, spor pvc yer döşeme, kondaktiv pvc yer döşeme, heterojen pvc zemin kaplama, homojen pvc zemin kaplama, istanbul pvc zemin kaplama, istanbul pvc yer döşeme, karo halı, ofis halısı, banka halısı, yükseltilmiş zemin, yükseltilmiş döşeme, pvc kaplı yükseltilmiş döşeme, laminat kaplı yükseltilmiş döşeme, bakır kaplı pvc zemin kaplama.