BEEFLOOR PVC YER DÖŞEME FİYATLARI

BEEFLOOR PVC YER DÖŞEME FİYATLARI

Pvc Zemin Kaplama – Beefloor Pvc Kaplama

Beefloor Pvc yer döşeme ürünleri Türkiye de üretilen 2 mm Heterojen Pvc Kaplama sınıfına dahil çift katmanlı bir üründür.

Türkiye de ki özel bir firma tarafından Pvc Zemin Kaplama alanında ki rakabet gücü izlenimleri doğrultusunda üretimi gerçekleştirilmeye başlanan ve bu anlam da Türkiye piyasasın da önemli bir yer edinen Beefloor Pvc Yer Döşeme ürünleri günümüzde pvc kaplama ürünleri arasin da önemli bir paya sahip olmuştur. Beefloor adı altın da şuan sadece Heterojen Pvc ürünleri üretilmektedir.

Ancak öne sürülen bilgiler dogrultusun da yakın zaman da homojen pvc kaplama üretiminin de gerçekleştirileceği izlenimi verilmiştir.

Heterojen Beefloor Pvc yer döşeme En uygun beefloor pvc yer döşeme Beefloor Pvc Yer Döşeme Beefloor pvc yer döşeme

Beefloor Pvc Yer Döşeme ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir :

Joker Beefloor Pvc Yer Döşeme

Bu ürün toplam da 2 mm kalınlığa sahip çift katmanlı heterojen bir Pvc Kaplama çeşididir. Aşınma tabakası yani üst kısmı 0,70 mm pvc kaplıdır. Diğer tüm Beefloor Pvc Yer Döşeme ürünleri gibi Uzun ömürlü ve hijyeniktir.

Değişik renk çeşitleri mevcuttur. En çok kullanım alanları Sağlık Kurumları, Okullar ve fabrikalardır.

Neo Unaco Beefloor Pvc Yer Döşeme

Toplam da 2 mm kalınlığa sahip olan bu ürün çift katmanlı bir ürün olup heterojen pvc kaplama sınıfına girmektedir. Tek desen olarak üretimi yapıldığı için daha çok sosyal faaliyetler kapsamı içerisine giren fitnes salonları gibi mekanlar da kullanılmaktadır.

Moderno Beefloor Pvc Yer Döşeme

Beefloor ürünleri arasında değişik desen çeşitleri ne sahip 2 mm kalınlığın da pvc kaplama türüdür. Renk ve desenlerinin vermiş olduğu farklılık ile daha çok ofis ve büro gibi mekanlar da tercih edilmektedir.

Neo Wood Beefloor Pvc Yer Döşeme

Çok fazla renk ve desen çeşidi bulunmayan bu ürün kategorisi daha çok ev tipi olarak üretimi planlanmış ancak aynı zaman da basketbol ve voleybol gibi Sahaların oluşumunda kullanılan parke görünümlü desene sahip bulunduğundan bu vb. mekanlarda da bu ürünleri görmek mümkündür.

Beefloor Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları arasın da en uygun Pvc Yer Döşeme fiyatlarına sahip olan ürün çeşitlerindendir. En uygun fiyata sahip Pvc yer döşeme ürünlerinden olması düşük kaliteye sahip olmasından değil Türkiye de üretiminin gerçekleşmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu ürünleri hastaneler de, Okullar da, Fabrikalar da ve Özel Ofis gibi mekanlar da görmek mümkündür. Uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir. Antibakteriyeldir ve Sağlık bakanlığı onaylıdır.

Çözüm Zemin

En uygun Pvc Yer Döşeme Hizmetleri ve en uygun zemin kaplama Çözümleri için  bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Çözüm Zemin farkını yaşayabilir siniz.

Beefloor Pvc Yer Döşeme, Beefloor Pvc Zemin Kaplama, Heterojen Pvc Kaplama, En Uygun Pvc Yer Döşeme, En Uygun Pvc Zemin Kaplama.