ÇÖZÜM ZEMİN KAPLAMA

çözüm zemin kaplama

ÇÖZÜM ZEMİN KAPLAMA

ZEMİN KAPLAMA HİZMETLERİ

Çözüm Zemin Kaplama firması olarak 2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize;

  • Pvc Zemin Kaplama
  • Karo Halı
  • Epoksi Kaplama
  • Yükseltilmiş Zemin ve
  • Alüminyum Süpürgelik

gibi ürün çeşitliliklerinde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında öncelikli amacımız daima müşteri memnuniyetini kazanmak yolunda olmuştur. Zemin Kaplama sektörüne hizmet etmeye başladığımız ilk yıllardan bu yana hep bu amaç doğrultusunda hareket etmiş ve çalışma arkadaşlarımızı da bu yönde eğitmişizdir. Çözüm Zemin Kaplama çalışanları ve şirket yetkilileri olarak edinmiş olduğumuz bu onurlu davranış sayesinde şirketimiz her daim başarı sağlamıştır.

çözüm zemin kaplama en uygun pvc yer döşeme  merdiven kaplama  Yükseltilmiş Döşeme Hizmetleri  Pvc Zemin kaplama  Karo Halı

Çözüm Zemin Kaplama Hizmet Kalemleri

Pvc Zemin Kaplama

Çözüm Zemin Kaplama firması olarak zemin sektörüyle tanışmamız ilk Pvc Zemin Kaplama ürünü ile başlamıştır. Peki Pvc Zemin Kaplama Nedir?

Pvc Zemin Kaplama diğer bir adıyla Pvc Yer Döşeme ürünleri plastik grubuna dahil edilen özel kimyasal bir malzemeden üretilen bir çeşit Zemin Kaplama ürünüdür. Homojen Pvc, Heterojen Pvc, Kondaktif Pvc ve Spor Pvc gibi çeşitleri mevcuttur. Pvc Yer Döşeme ürünlerinin Kullanım alanları genellikle Eğitim Kurumları, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Sosyal Tesis alanlarıdır. Sağlık açısından bir sorun teşkil etmeyen bu ürünler antibaktariyeldirler ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Türkiye piyasasında oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan Pvc Yer Döşeme ürünleri ciddi bir rekabet ortamı da oluşturmaktadır. Rekabet ortamının yoğun olmasından dolayı piyasada benzeri ve taklidi zor olmasına rağmen düşük kalite ürünler türemiştir. Pvc Yer Döşeme Fiyatları açısından ciddi sorunlar teşkil eden bu ürünler müşterileri yanlış bir algı içerisine sokmakta ve en uygun pvc yer döşeme fiyatı düşüncesi ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama ürünleri için en uygun fiyat politikası doğru uygulamanın seçimi sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Örneğin bir voleybol, basketbol gibi çok amaçlı bir spor tesisi için 2mm Heterojen Pvc veya 3mm Akustik Pvc Kaplama ürünün kullanılması veya kullandırılması yanlış bir hamle olmakla beraber En Uygun Pvc Yer Döşeme Fiyatı elde edilmiş düşüncesinin doğruluğunu kanıtlamamaktadır. Çözüm Zemin Kaplama olarak her zaman müşterilerimize Pvc Yer Döşeme Fiyatları için hem kaliteli hizmet hem de en uygun malzeme konusunda Çözüm olmuş bir firmayız.

Yükseltilmiş Zemin Fiyatları

Çözüm Zemin Kaplama olarak Yükseltilmiş Zemin hizmeti kapsamında bir çok önemli projelere imza atmış bulunmaktayız. Yükseltilmiş zemin diğer bir adıyla yükseltilmiş döşeme, İç mekan da bulunan hazır bir zeminin özel ayak ve paneller vasıtasıyla ikinci bir defa yükseltilerek yeni bir zemin oluşturma işlevidir. Uygulamanın bir çok amacı mevcuttur. Bunlardan en önemlisi ofis, fabrika ve elektirik odaları gibi mekanlarda bulunan kablo, tesisat vb. alt yapı uygulamalarının yüzeyde bırakacağı görüntüyü ortadan kaldırmak ve sade bir zemin görüntüsü oluşturmak için yapılan zemin yükseltme uygulamasıdır. Belli çeşitleri bulunan Yükseltilmiş Zemin uygulamasının en çok tercih edilen modellerinden bazıları;

  • Alt-Üst Folyo Kaplı Yükseltilmiş Zemin
  • Alt Çelik Üst Pvc Kaplı Yükseltilmiş Zemin ve
  • Alt Çelik Üst Laminat Kaplı Yükseltilmiş Zemin

kaplama uygulamalarıdır. Yükseltilmiş Zemin Fiyatları kullanılacak ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Çözüm Zemin Kaplama olarak her zaman müşterilerimize Yükseltilmiş Zemin Fiyatları için hem kaliteli hizmet hem de en uygun malzeme konusunda Çözüm olmuş bir firmayız.

Karo Halı Fiyatları

Türkiye ve Dünya piyasasında kullanımı oldukça yaygın olan bir Zemin Kaplama çeşididir. Karo Halı Modelleri oldukça fazladır. Kullanımının uzun ömürlü olmasına rağmen, deforme olan parçasının fazla bir maliyet gerektirmeden kolayca değişim imkanı sunması oldukça fazla bir piyasaya sahip olmasındaki en önemli sebeplerden bir tanesidir. Karo Halı Fiyatları ise model çeşidinin çok sayıda olmasından dolayı çok çeşitlilik göstermektedir. Kullanılan iplik cinsi ve miktarı Karo Halı Fiyatları için en önemli etkendir.

Kullanım alanları genel de ofis ve bankalardır. Yoğun insan trafiğinin yaşandığı bu bölgelerde hem temiz şık bir ortam elde etmek hemde deforme olan parçasının kolaylıkla değişim göstermesi gibi nedenlerden dolayı bu tarz yerlerde sıkça kullanılmaktadır. En uygun Karo Halı Fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çözüm Zemin Kaplama olarak her zaman müşterilerimize Karo Halı Fiyatları için hem kaliteli hizmet hem de en uygun malzeme konusunda Çözüm olmuş bir firmayız.

Daha fazla bilgi için Çözüm Zemin Kaplama firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.