EN UYGUN KARO HALI FİYATLARI

EN UYGUN KARO HALI FİYATLARI

Çözüm Zemin Kaplama

En uygun karo halı fiyatları için bizimle iletişime geçebilir Zemin Kaplama uygulamaları doğrultusun da her türlü projeleriniz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Çözüm Zemin olarak satışını ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz hizmet kalemleri aşağıdaki gibidir:

 • Karo Halı Kaplama
 • Pvc Zemin Kaplama
 • Yükseltilmiş Zemin
 • Alüminyum Süpürgelik
 • Epoksi Kaplama

Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

Karo Halı Kaplamalar özellikle ticari olarak kullanılan ofis vb. alanlarda uygun fiyat, renk ve desen çeşitliliği gibi avantajları doğrultusunda Zemin Kaplama sektöründe en çok tercih edilen ürünlerdir. Kullanıcılar açısından belirtilmesi gereken önemli bir etken en uygun karo halı fiyatları araştırması yapılmadan önce Karo Halı Özellikleri hakkında ufak bir araştırma yapılması fayda sağlayacaktır. Karo Halı Kaplamalar Kullanıcılara birçok avantaj sunmaktadır. Kullanıcılar için kullanıldıkları mekanlar da görsellik açısından şık ve modern bir ortam oluşturma imkanı vermektedir. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.

Deforme olan parçası rahatlıkla tüm zemin bozulmadan tek parça halinde değişebilmektedir. Bütünlük bozulmadan lokal alana müdahale edilerek yüksek masrafın da önüne geçilmiş olur. Çok çeşit desen ve renk alternatifi sayesinde mekanlarda farklı görünümler elde etme imkanı sağlamaktadır, ayrıca ebatlarının standart olmasıyla karmaşık uygulama imkanı veren zemin kaplama çeşitlerinden bir tanesidir. En uygun karo halı fiyatları için bir çok alternatif bulunmaktadır. Karo Halı genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

Genel Karo Halı Özellikleri

 • Yanmazlık özelliklerine sahiptirler.
 • Hijyenik olarak üretilmektedirler.
 • Ses yalıtımı özeliği sağlamaktadırlar.
 • Antistatik özellikleri kapsamında, Ortam da oluşan elektriği insan vücudundan uzak tutma özelliğine sahiptirler.

Karo Halı Fiyatlarını belirleme de kullanılan en önemli etken iplik çeşitleridir.

Karo Halı ve Kullanılan İplik Çeşitleri

Karo Halı ürününün dokusunu iplikler oluşturmaktadır. Karo Halı Fiyatlarının ana etkenini iplikler oluşturmaktadır. Her ipliğin yapısına özgü ayrı özelliği bulunmaktadır ve bu kapsamda Karo Halı tercihi yapılırken hem kullanılacak mekan için hem de kullanıcılar için uygunluk derecesine önem verilmelidir. Kaliteli Karo Halı ürünleri arasında seçim yapmak isterseniz Karo Halıların iki özelliğine vurgu yapmanız gerekmektedir.

 • Karo Halıların Hav Yüksekliği

Karo Halılarda belirtilen hav yüksekliği rahatlık ve konfor açısından önemi vurgulamaktadır. Ayak tabanlarının altında rahatlığı hissetmek ve ayrıca uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmak için önemlidir.

 • Karo Halılarda Kullanılan İplik Sıklığı

Sık dokumaya sahip Karo Halılar daha uzun ömürlü olurlar ve sık dokumalarının vermiş olduğu ağırlık sayesinde uygulama yapıldıktan sonra yerden kaymazlıkları daha zorlaşır.

Karo Halı İplik Çeşitleri

 • Polyamid Karo Halı

Naylon olarak bilinen en bilindik iplik çeşididir.

Göz alıcı çok çeşitli renkleri mevcuttur.

Kolay aşınma yapmaz ve tüy tutmazlar.

Yoğun insan trafiğinin bulunduğu ortamlar için uygunluk göstermektedir.

 • Polipropilen Karo Halı

İplik çeşitleri içerisinde en uygun fiyatlı olanıdır.

Nem ve Küfe karşı dayanıklıdır.

Polyamid iplik cinsine göre renk solması daha erken olmaktadır.

İplik çeşitliliği bakımından en uygun karo halı fiyatı Polipropilen iplik cinsine ait olsa da Karo Halı tercihi yapılırken En Uygun Karo Halı Fiyatından ziyade uygulanacak olan alan için en ideal Karo Halı Modeli tercih edilmelidir.

Karo Halı Çeşitleri

 1. Bali Karo Halı
 2. Borneo Karo Halı
 3. Barbados Karo Halı
 4. Tahiiti Karo Halı

Karo Halı Fiyatları

Karo Halı ürünleri fiyat bakımından Zemin Kaplama ürünleri arasında en uygun zemin kaplama fiyatlarına sahip olmakla beraber kendi içerisinde de kullanılan malzemeler doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. En uygun karo halı fiyatı Polipropilen olarak adlandırdığımız iplik cinsine aittir. Genel anlam da Karo Halı Fiyatlarının çeşitleri arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Üretim esnasında kullanılan iplik miktarı ve iplik türlerine göre fiyatları dalgalanmaktadır.

Çözüm Zemin Diğer Hizmet Kalemleri

Çözüm Zemin olarak yaptığımız diğer zemin kaplama uygulamalarımız;

 • Pvc Yer Döşeme
 • Karo Halı Kaplama
 • Epoksi Kaplama ve 
 • Alüminyum Süpürgelik

Bu uygulamalar kapsamın da bizden fiyat alabilirsiniz. Zemin Kaplama sektörüne 2003 yılında başlayan bir firma olarak kazanmış olduğumuz tecrübelerimize dayanarak siz değerli müşterilerimiz için en uygun koşullar çerçevesinde en olumlu Çözümü sunmak için çalışır ve bu çerçevede müşteri memnuniyeti doğrultusunda hedefimizi tamamlarız. Kuruluş yılımızdan bu yana ısrarla sürdürdüğümüz ve bundan onur duyduğumuz en güzel hedefimiz müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Tüm şirket çalışanları ve yetkilileri olarak daima bu amacın bilincinde hareket etmekteyiz.

    en uygun karo halı fiyatları    en uygun karo halı fiyatları    en uygun karo halı fiyatları

 

en uygun karo halı fiyatları

En uygun Karo Halı Modeli Tahiiti