EN UYGUN PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

EN UYGUN PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Pvc Yer Döşeme Fiyatları

En Uygun Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ve diğer Zemin Kaplama ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zemin Kaplama sektörünün en önemli hizmet kalemlerinden birisi olan Pvc Kaplama Fiyat bakımından da oldukça çeşitliliğe sahiptir.

Türkiye piyasasın da satılan standart kalite doğrultusunda olan En Uygun Pvc Zemin Kaplama 2 mm Heterojen Pvc Kaplama ürününe aittir. Pvc Zemin Kaplama Fiyatları çeşitleri bakımından çok farklılık göstermektedir. Bazı Pvc Kaplama Çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Homojen Pvc Kaplama
  • Heterojen Pvc Kaplama
  • Spor Pvc Kaplama ve
  • Kondaktif PVC Kaplama

Bu Pvc Kaplamalar arasında en yüksek fiyata Spor Pvc Kaplamalar sahipken en uygun Pvc Zemin Kaplama ise Heterojen Pvc Kaplama ya aittir.

Homojen Pvc Kaplama

Homojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri 2mm kalınlıkta tek katmanlı bir Pvc Kaplama çeşididir. Kullanım alanları genel olarak sağlık kurumları ve eğitim kurumlarıdır. Heterojen Pvc Kaplama ürününe göre daha yüksek fiyata sahip olduğun dan piyasa da satım hacmi daha düşüktür. Ancak üretim olarak tek katmanlı bir üretime sahip olduğu için kullanım açısından daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Antistatik olan Pvc Zemin Kaplama ürünleri kolay temizlenir, kir tutmaz ve yanmazlık özelliklerine sahiptirler. Çok geniş renk çeşitliliğine sahip olmakla beraber kendi içerisin de ve markalarına göre de farklı alternatifleri mevcuttur.

Heterojen Pvc Kaplama

Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri Pvc Kaplamalar arasında en uygun Pvc Zemin Kaplama ürünü olma özelliğini taşımaktadır. Toplam da 2mm kalınlığında olan bu Pvc Kaplama çeşidi çift katmamalıdır. Alt tabakasında özel bir eva sunger bulunurken üst kısmında pvc kaplama bulunmaktadır. Bu iki ana bileşen malzeme preslenerek kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kullanım alanları Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları, Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri gibi çok kapsamlı insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerdir. Özellik le tüm Hastaneler de bu Pvc Kaplama çeşidini görmek mümkündür. Heterojen Pvc Kaplamaların üst kısmı için 0,15 mm ile 0,80 mm arasında Pvc Kaplama malzemesi kullanılarak hazırlanmaktadır. Türkiye piyasasın yaygın olan modeli aşınmazlık yüzeyi 0.70 mm olan Heterojen Pvc Kaplama ürünüdür.

Heterojen Pvc Kaplamalar arasındaki en uygun Pvc Zemin Kaplama ise 0,15 mm aşınmazlık derecesine sahip Pvc Kaplama çeşididir. Bu tür kaplama aşınmazlık derecesinin düşük olması sebebiyle uzun ömürlü olmamakla beraber ancak gelip geçici olan zeminler için ideal olabilir.

Spor Pvc Kaplama

Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleri Pvc Kaplama ürünleri arasin da fiyat en yüksek olan Pvc Kaplama çeşididir. Kullanım alanları Çok amaçlı kullanılan sosyal tesisler, Fitnes Salonları ve Çocuk düşmelerine karşılık çocuk oyun salonları gibi bir çok kullanım alanları mevcuttur.

Özellik le basketbol, voleybol ve Hentbol gibi profesyonel ya da yarı profesyonel müsabakaların yapıldığı spor tesislerindeki zeminler için tek alternatif olmaktadır. Özel üretimi sayesin de sporcuların ayak bileklerindeki hassasiyet ve kas yapılarının yorgunluğunu minimuma indirgemek gibi özelliklere sahiptirler. Ayrıca oyun alanlarında kullanılan topun yere sekme aşamasında gerekli olan ikinci yüksekliği karşılayacak biçimde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleri genel olarak 3 mm ile 15 mm arasında üretilmektedir. Zeminlerin kullanılacak profesyonellik ve uygulama amacına göre farklı kalınlık uygulamaları yapılmaktadır. Türkiye piyasasın da profesyonel olmayan zeminler için en yaygın modeli olan 3,5 mm kalınlığa sahip olan Spor Pvc Kaplama ürünü kullanılırken, devlet kurumları tarafından ihaleye verilmiş ve bayındırlık pozu 25.116/S11 olan Projelerdeki Kaplamar ise en düşük 6 mm olmak şartı ile 15 mm kalınlığa kadar çıkmaktadır.

Bu bayındırlık pozu kapsamın  da en çok kullanılan Spor Pvc Kaplama modeli ise 6 mm kalınlığa sahip Spor Kaplama ürünüdür. Spor Pvc Kaplamalar arasında en uygun pvc zemin kaplama modeli 3 mm kalınlığa sahip olan Spor Pvc Kaplama çeşididir.

Kondaktif Pvc Kaplama

Kondaktif Pvc Zemin Kaplama ürünü diğer Pvc Zemin Kaplama ürünlerine göre farklı olup özel bir amaçla üretilmektedir. Toplam kalınlığı 2 mm olan bu Pvc Kaplama çeşidi içerisin de bulunan bakır teller aracılığıyla kullanıldığı bölgede elektrik akımını minimuma indirgeyerek rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır. Kondaktif Pvc Kaplama ürünlerinin bir kısmının içerisin de bakır tel bulunurken bir kısmında ise sonra uygulama esnasında pvc kaplamanın alt kısmına döşenerek uygulaması gerçekleştirilmektedir.

2 mm pvc kaplama ürünleri arasında en yüksek fiyata sahip olan bu ürünler Hastanelerin ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalarda tercih edilmektedir.

Çözüm Zemin Kaplama

Çözüm Zemin Kaplama olarak yaptığımız hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

  1. Pvc Zemin Kaplama
  2. Karo Halı
  3. Yükseltilmiş Döşeme
  4. Alüminyum Süpürgelik ve
  5. Epoksi Kaplama

Zemin Kaplama için bu kalemlerdeki  her türlü projeleriniz doğrultusunda bizden fiyat alabilir en uygun Pvc Zemin Kaplama ve diğer uygun zemin kaplama hizmetlerimizden sizde faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Youtube

En uygun pvc zemin En uygun pvc zemin Pvc yer döşeme çeşitleri En uygun pvc yer döşeme