Hakkımızda

ÇÖZÜM

ZEMİN

ZEMİN KAPLAMA

Zemin Kaplama için tek adres – Çözüm Zemin.

EPOKSİ KAPLAMA

Epoksi Kaplama ile modern bir ortamlar.

PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC Zemin Kaplama işleriniz için emrinizdeyiz.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Günümüzün pratik ve şık çözümü – Karo Halı.

Hakkımızda

Çözüm Zemin

Hakkımızda Bölümü – 2003 yılından bu yana Zemin Kaplama sektörüne hizmet vermeye başlayan Çözüm Zemin uzun yıllardır müşterileri tarafından benimsenmeye başladı. Pvc Zemin Kaplama için gerek yurt içi gerek yurt dışı iş seyahatları gerçekleştirerek Pvc Zemin Kaplama alanında tam profesyonel olma yolunda önemli adımlar atarak, öğrenilecek ve öğretilecek birçok yenilikler olduğunu biliyoruz. Zemin Kaplama işleri ustalık ve titizlik ister. Biz bu işi severek ve gönülden yapıyoruz. Zemin kaplama zanaatkarları olarak hünerlerimizi sevgimizle yerlere seriyoruz…

Çözüm Zemin Hizmet Kalemleri

  • Pvc Zemin Kaplama
  • Karo Halı
  • Yükseltilmiş Döşeme
  • Alüminyum Süpürgelik
  • Merdiven Kaplama
  • Epoksi Kaplama

Hakkımızda - Karo Halı   Pvc Zemin kaplama

Çözüm Zemin Personelleri

Şirket bünyemizde çalışan personellerimiz özenle seçilmiş olup uzun yıllardır beraber çalıştığımız iş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Çözüm Zemin çalışanları olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Uzun yıllardır bu hedefin bilincinde hareket etmekteyiz ve aynı zamanda kendimizi sürekli yenileyen bir firmayız. Hakkımız da oluşabilecek en küçük memnuniyetsizlikten duyacağımız üzüntüyü yaşamamak için işverenler ve çalışanlar olarak bu konu da çok duyarlıyız. Bizim için kendi hakkımızda söyleyeceklerimizden çok müşterilerimizin bizim hakkımızda söyleyecekleri önemli. Hakkımızda duyabileceğimiz en güzel duygu müşterilerimizin Hakkımız da yapacakları olumlu geri dönüşlerdir. Çözüm Zemin olarak müşterilerimize karşı her daim çözüm üretme gayreti içerisinde bulunmaktan onur duyar, Teşekkürlerimizi sunarız.

Sosyal Medya Üzerinden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Facebook

Youtube

Epoksi Kaplama

Epoksi kaplama alanında en iyi hizmeti sunuyoruz.

3 Boyutlu Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama işlerinizde iddialıyız.

Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama ustalık ister, hüner ve deneyim ister.

Karo Halı

Karo Halı ile vazgeçilmez mekanlara imzamızı atıyoruz.

Firmamız zemin kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi kaplama, pvc yer döşeme, 3 boyutlu epoksi kaplama, 3 boyutlu zemin kaplama, yükseltilmiş döşeme, karo halı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Zemin Kaplama, İstanbul