Homojen ve Heterojen Pvc Yer Döşeme

Homojen ve Heterojen Pvc Yer Döşeme

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Homojen ve Heterojen Pvc Yer Döşeme ürünlerinin fiyatları ve birbirleri ile bağlantıları. Heterojen PVC zemin kaplama, Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri içerisin de en çok tercih edilen pvc kaplama türüdür. Heterojen pvc kaplamalar toplam da 2 mm kalınlığa sahip çift katmanlı bir ürün çeşididir. Alt ve üst olmak üzere ayrı tabakalardan oluşan heterojen pvc kaplamaların üst katmanlarında kullanılan pvc yoğunluğuna  göre dayanıklılık dereceleri artmaktadır. Bu anlam da heterojen pvc kaplamaların üst katmanı için kullanılan pvc kaplamalar 0,15 mm ile 0,80 mm arasındadır.

Aşınma tabakasında ne kadar çok pvc ürünü kullanılırsa malzemenin kalitesi ve dayanıklığı o derece artmaktadır. Türkiye piyasasın da en çok kullanılan Heterojen Pvc yer döşeme 0,70 mm sahip kaplama türleridir. Heterojen pvc yer döşeme ürünleri Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve Fabrika Alanların da sıkça tercih edilmektedir.

Türkiye de en fazla kullanım gören heterojen pvc yer döşeme ürünleri Tarkett, Forbo ve Beefloor markalarına ait pvc yer döşeme ürünleridir. Beefloor pvc yer döşeme ürünü Türkiye de üretilirken diğer markalar ithal edilmektedir. Genel anlam da Bu markalar arasın da “en uygun Pvc Yer Döşeme Fiyatlarına” sahip olan marka Beefloor markasına aittir. Fiyatının uygun olması Türkiye de üretilmesinden kaynaklıdır. Heterojen pvc yer döşeme ürünleri için çok çeşitli desen ve renkler mevcuttur. Pvc Zemin Kaplama ürünleri tercih edilirken En uygun pvc zemin kaplamaları için malzeme seçiminin ve kullanılan aşınma tabakasının doğru bilinmesi en doğru adım olacaktır.

Homojen Pvc Zemin Kaplama

Homojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri tek katmanlı bir ürün olarak üretilen pvc kaplama çeşitleridir. Toplam da 2 mm kalınlığa sahip olan Homojen Pvc Kaplamaların kullanım yerlerine göre çeşitli üretimleri söz konusudur. Hastaneler de bulunan ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının kullanıldığı odalar için Kondaktif PVC Kaplama ürünleri üretilirken, elektrik kablolarının yoğun olduğu sistem odaları ve bilgisayar odaları gibi yerler için de Antistatik pvc yer döşeme ürünleri üretilmektedir.

Kondaktif Pvc Zemin Kaplama

Kondaktif Pvc Kaplama ürünlerinin uygulanmasındaki amaç zemin kaplama yapılan alan da oluşabilecek elektrik dalgalanmalarının önüne geçmektedir. Ameliyat odaları gibi yerler de titizlikle çalışan doktorların vücut dengelerini korumak ve bu yön de ki işlevler doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Ülkemiz de genel olarak Kondaktif Pvc Kaplama malzemelerinin en fazla kullanıldığı marka Tarkett markasına aittir. Tarkett Kondaktif PVC Kaplama ürünleri gerekli görülen tüm testlere uygunluk göstermiş ve kendini bu kanıtlamış bir markadır.

Çözüm Zemin Kaplama

Zemin Kaplama hizmetine 1999 yılında başlayan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize bu alan da hizmet vermekten onur duymaktayız. Yapmış olduğumuz diğer zemin kaplama hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Yükseltilmiş Döşeme 
  • Karo Halı
  • Epoksi Kaplama

Zemin Kaplama hizmetleri doğrultusun da projeleriniz için bizimle iletişime geçip sizin için en uygun fiyat ve ürün için teklif alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplamız

Youtube

Facebook

pvc yer döşeme   pvc yer döşeme   pvc yer döşeme   pvc zemin kaplama