Karo Halı

Karo Halı

Karo Halı

Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

Karo halı sayfamıza hoş geldiniz. Karo halı nedir, karo halı avantajları nelerdir, karo çeşitleri ve karo fiyatları hakkında en güncel ve en doğru bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Karo Halı Modelleri

İstanbul ilinde zemin kaplama alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Sunduğumuz hizmetler arasında zemin kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi kaplama, epoksi zemin kaplama, pvc yer döşeme, antibakteriyel pvc kaplama, boyalı epoksi kaplama hizmetleri ilk sıralarda yer alır. İstanbul’da zemin kaplama konusunda tecrübeli ekibimiz ile titiz ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

Karo Halı, akustik yapısı, hava kalitesini koruma, yürüme konforu, kolay uygulama, bakım-değişim kolaylığı ve yangına karşı güvenlik gibi avantajlarla kullanıcılara mükemmelliği yansıtıyor.

Karo Halının Avantajları

Kalitesi onaylanmıştır, aşınmaya karşı süper dayanıklılık sunar, mükemmel boyutsal olarak dinamik sistemin kararlılığını sağlar. Yangına karşı en iyi dayanıklılık imkânı, esnek taban konforu ve tamamen zararsız malzemelerden üretim standartıyla gönül rahatlığıyla yıllarca kullanabilirsiniz.

Tasarım düzenleri için sınırsız olanaklar sunarken çağdaş tasarımlar ve yeni trend dekorasyon için renk, desen ve doku karıştırma ve eşleştirme farklı geometrik şekilleri bir araya getirme özellikleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

 

Karo Halı      

             

       

              

   

K. Halı standart ölçülere sahip rahat uygulama imkanı veren kullanışlı anti bakteriyel ve uzun ömürlülüğü sayesinde çokça tercih edilen bir Zemin Kaplama çeşididir. Genel de ebatları 50×50 cm olan Halı ürünleri şimdiler de zeminlerde oluşturacağı farklı görsellikler acısından 25×100 gibi farklı ebatlarla da üretilmeye başlamıştır.

Halı uygulaması şık görünümü ve temizliğinin kolay olması nedeniyle bir-çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Ofislerde Karo, Bankalar da Karo, Kütüphaneler de Karo  ve Antre Salonları gibi birçok alanlar da Karo uygulaması görmek mümkündür. Bu uygulamalar fiyatları bakımından uygun olduğu için ve ayni zamanda da temizliğinin kolay olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Karo Fiyatları ise kullanıldıkları özellikleri bakımından farklılık göstermektedir. Bu özellikler karo halıların iplik özellikleriyle alakalı olduğu gibi aynı ipliğin sık dokumasıyla da alakalıdır.

Karo Halı Fiyatlarında kullanılan iplik cinsinin aynı olup fiyatının ise farklı olduğunu gördüğünüz anda aklınıza dokumasının daha sık uygulandığı özelliğini getirebilirsiniz. Dokuması daha sık tutulan Karo Modelleri daha uzun ömürlü olurlar ve yüzeyleri kirleri daha az tutar. Bu bağlam da Karo Fiyatları bakımından en pahalı fiyat listesine dahil edilirler. Zemin Kaplama çeşitleri arasından Pvc Zemin Kaplama ve Yükseltilmiş Zemin Kaplama gibi uygulamalarla kıyaslama yapıldığında daha uygun maliyetli olduğu aşikardır. Fiyatının Uygun olması ve temizliğinin de rahat olması bakımından Pvc Zemin Kaplama ve Yükseltilmiş Zemin gibi uygulamaların önünü almaktadır. Aynı zaman da birçok yükseltilmiş zemin uygulaması yapılan alanlar da  zeminin üstü Karo Modelleri ile kaplanmaktadır.

Karo Halı Modelleri oldukça çeşitlidir. Çok renkli olmasıyla beraber ortaya çok güzel zemin görüntüsü çıkmaktadır. Karo Modelleri ve Karo fiyatları için bizim le iletişime geçebilirsiniz. Karo Kaplama uygulaması ise çok basit gözüken ancak çok karmaşık bir uygulama türüdür. Karo Kaplama da birçok marka ve birçok çeşit söz konusudur. Karo Kaplamalarının çok yaygın olmasındaki en önemli faktörlerden bir tanesi eskiyen parçasının yerine yenisinin zahmetsizce konulmasıdır. Hal böyleyken müşteriler tarafından sıklıkça istenmekte ve kir tutmuş yırtılmış hasar görmüş gibi parçalar için yenileri adet olarak temin edilebilmektedir.

Ebatları genel de 50×50 cm olan Karo Kaplamalarının çeşitli ebatları da mevcuttur. Karo Kaplama uygulamasındaki diğer bir güzelliği ise farklı model ve renkleri karıştırarak yapılan uygulama sayesin de zemin de renkli bir görünüm elde edilmesidir. Karo Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve işletmemiz tarafından gerek Karo Çeşitleri gerek Karo Fiyatları hakkında geniş çaplı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karo  ve Yükseltilmiş Zemin uygulaması birbiri ile bağlantılı olan 2 ayrı zemin Kaplama uygulamasıdır. Birbirlerinden bağımsız oldukları gibi bir çok zemin de birlikte de kullanılırlar. Yükseltilmiş döşeme yapılan birçok zeminin üst kısmına sonradan karo hali uygulaması yapılır. Kullanim acısından da birbirlerine birbirlerine benzerlik gösterirler  karo hali modelleri genel de 50×50 ebatlarında iken Yükseltilmiş Zemin Kaplama modelleri ise 50×50 ve 60×60 ebatlarındadır. Ancak Yükseltilmiş döşeme uygulaması için genelde 60×60 Sunta Özlü Paneller kullanılmaktadır.

Karo Halı Fiyatları

Karo  Fiyatları zemin kaplama uygulamaları arasında düşük maliyetli olması ve deforme olan parçalarının rahatlıkla yenisiyle değişim imkanı sunması gibi özelliklerinden dolayı ofis binaları ve banka binaların da sıkça tercih edilmektedir. Yükseltilmiş zemin uygulaması ise zemini yükseltme olanağı taşıdığı için özellikle elektrik kaplanlarının geçtiği özel sistem odaları, elektrik odalari ve bilgisayar odaları gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ofislerde görünümün daha sık olması açısından sıkça tercih edilen bir Zemin Kaplama uygulamasıdır. Kullanilan malzemeleri cok cesitlilik gosterdiginden Zemin Kapamam Fiyatları açısından en yuksek fiyata sahiptir.

En uygun Karo Halı Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Bize Ulaşabilirsiniz.

Youtube