Merdiven Kaplama

merdiven pvc zemin kaplama

Merdiven Kaplama

BASAMAK KAPLAMA

Merdiven Kaplama alanında İstanbul’da  faaliyet gösteren firmalar arasında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında zemin kaplama,  basamak kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi zemin kaplama, pvc yer döşeme, antibakteriyel pvc kaplama, boyalı epoksi kaplama hizmetleri ilk sıralarda yer alır. İstanbul’da Basamak kaplama konusunda tecrübeli ekibimiz ile titiz ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

Basamak kaplama, kullanılan mekana estetik, şıklık ve derinlik katar. Dilediğiniz görselin merdivenlerinize uygulanmasıyla elde edilen görüntü inanılmazdır. Merdiven Kaplama her mekan, her ortam için uygun bir zemin kaplama trendidir.

Merdiven Kaplama Örnek Uygulama

merdiven kaplama

Basamak kaplama

Basamak kaplama uygulamaları için günümüzde en çok tercih edilen malzeme Pvc Kaplamalardır. Zemin Kaplama sektöründe önemli bir yeri olan, Okullar, Sosyal Tesisler, Fabrikalar ve Hastaneler gibi mekanlarda sıkça kullanılan ve sağlık açısından özel üretime tabi tutulan bu ürünler merdiven kaplama – basamak kaplamalarda oldukça çok tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle evlerde veya bina girişlerinde kullanılan bu ürünler sağlık açısından oldukça elverişli olmasının yanın da insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlar için özel olarak üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin bulunması uygulama yapılacak alanda mimari görsellik açısından kolaylık sağlamaktadır.

Merdiven Kaplama Fiyatları

Basamak kaplama uygulamaları fiyat bakımından oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin sebebi kaplanacak olan basamaklar için çok fazla alternatiflerin bulunmasıdır. Basamaklar için kaplama çeşitleri olarak epoksi kaplama, pvc kaplama, ahşap kaplama gibi alternatifler bulunmaktadır. Fiyat bakımından en uygun fiyat ahşap kaplamadır. Bunun yanında sırasıyla en uygun fiyat pvc kaplama ve sonra epoksi kaplama gelmektedir. Biz müşterilerimize fiyat bakımından orta sırada bulunan pvc kaplama uygulamasını tavsiye etmekteyiz. Tavsiyemiz de ki sebebimiz hem daha uzun ömürlü olması hem de sağlık açısından bir sorun teşkil etmeyip temizliğinin de kolay olmasıdır.

Çözüm Zemin olarak Basamak kaplama hizmetinizi deneyimli ustalarımız doğrultusunda profesyonel bir şekilde yerine getirebilir ve bu kapsam da edinmiş olduğumuz deneyimler sayesinde sizlere farklı Çözümler sunmaktayız.

Siz de yaşadığınız ortama farklı bir estetik, farklı bir hava katmak istiyorsanız merdiven kaplama hizmetimiz ile tanışın, bambaşka bir mekanda uyanın.

En uygun Merdiven Kaplama Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Youtube

Facebook