MERDİVEN PVC ZEMİN KAPLAMA

MERDİVEN PVC ZEMİN KAPLAMA

Merdiven PVC Zemin Kaplama Nedir? 

Merdiven PVC zemin kaplamaları uygulanacağı alana ve yapısına göre değişiklik gösterebilen bir ürün çeşididir. PVC maddesi vinil kaynaklı bir ürün olup kullanışlılığı ve dayanıklı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Merdiven PVC zemin kaplama ürünü ise hastane ve ana okullarında görülebilmektedir. Yer döşeme sistemi ile aslında bir farklı olmadan sadece döşeneceği alanın farklılığından isim değişikliği olmuştur.

Türkiye de en önde gelen özel kuruluşlarda ve özel hastanelerde kullanılan bir sistemdir ve kullanılış açısından, görünüş bakımından iç alanlarda hoşluk katması bir başka özel etkilerindendir. Piyasada çok sayıda PVC zemin ürünü bulunmakta olup çok farklı kullanım alanlarına rastlamak mümkündür. PVC merdiven kaplamaları tek parçalı ve aynı zamanda esnek olan bir yapıdadır. Büyük özelliklerinden birisi kayma önleyici olmasıdır. Islak zeminlerde merdiven gibi alanlar aşırı tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden yağmurlu havalarda ıslak ayaklarla çıkılıp veya inildiğinde ayağınızın kayıp başınızı veya başka bölgelerinizi çarpıp sakatlık riski yaşamanızı engeller.

PVC merdiven kaplamaları diğer döşeme sistemlerinde olduğu gibi farklı renk skalasına sahiptir. Fakat bu üründeki renk yelpazesinin genişliğinden çok sahip olduğu renklerin kontrastları göze dikkat çekecek formda olmalıdır. Acil durumlarda insanların gece karanlığında bile fark edip güvenli bir şekilde inmelerini sağlar. Her türlü merdiven yüzeyi için kusursuz uygulanma kolaylığı sağlar. Boşluksuz yapısı ve dikkat çekmesi önemli bir özelliğidir.

Merdiven PVC Zemin Kaplama Uygulanışı 

Uygulanmak isteyen merdiven ve yer belli olduktan sonra kullanılacak malzemenin de seçilip belirlenmesi gerekmektedir. Seçilen malzeme  uygulanacak alana özel olarak kesilerek parçalara ayrıldıktan sonra özel yapıştırıcıları malzeme üzerine sürülerek dikkatli bir şekilde yapıştırılabilir. Yapıştırma esnasında malzeme ve yapıştırılan alan arasında boşluklu bir yapı oluşmamasına özen gösterilir. Yapıştırılma işleminden sonra kullanıma hemen başlanabilir.

Merdiven PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC zemin döşeme sistemlerinden olan bu yapı için fiyatlandırma durumu şu şekilde olmaktadır. Bu üründe fiyatlandırma kullanılacak malzeme kalitesine ve kaplama yapılacak merdiven uzunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu sayede siz ne kadar alana sahip seniz o  alanınız için gerekli olan ödemenizi yapabilirsiniz. Kişiye özel fiyatlandırma PVC merdiven kaplama sistemlerinde de mevcuttur.

merdiven pvc zemin kaplama   merdiven pvc zemin kaplama   merdiven kaplama fiyatları

merdiven pvc zemin kaplama

merdiven kaplama

 

Sosyal Medya Hesabımız

Youtube