PVC Yer Döşeme

PVC Yer Döşeme

PVC YER DÖŞEME

Bu sayfamızda PVC Yer Döşeme hakkında değerli bilgiler yer almaktadır. PVC Yer Döşeme zemin kaplama konusunda en çok tercih edilen ürün olduğu için özellikle bu sayfada yer alan bilgileri neden PVC Yer Döşeme kullanmalıyım, PVC Yer Döşeme avantajları, PVC Yer Döşeme fiyatları gibi başlıklarda toplamayı uygun gördük.

İstanbul ilinde PVC Yer Döşeme alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında zemin kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi kaplama, epoksi zemin kaplama, pvc yer döşeme, 3 boyutlu epoksi zemin kaplama ve karo halı hizmetlerimiz arasında ilk sıralarda yer alır. İstanbul’da PVC Yer Döşeme konusunda tecrübeli ekibimiz ile titiz ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

Neden PVC Yer Döşeme Kullanmalıyım?

PVC Yer Döşeme, ticari mekan zemin kaplamaları %100 saf plastikleştirilmiş vinilden oluşan aşınma tabakası ile en yüksek aşınmazlık özelliği sağlar. Çizilmelere ve sürtünmelere karşı çok yüksek direnç sağlayan poliüretan destekli yüksek koruma tabakası ile sağlamlaştırılmış bu ürünün bakımı, temizliği kolay ve ucuzdur. Bununla birlikte PVC Yer Döşeme bakteri ve mantar oluşumunu engelleyen antibakteriyel yapıdadır. Hidrofobik yapısı sayesinde su geçirmezdir.

PVC Yer Döşeme Avantajları

PVC Yer Döşeme tamamen geri dönüşümlü olarak üretilir, çevre dostudur, kimyasallara karşı dirençlidir. PVC Yer Döşeme uygulandığı alanda ısı ve ses yalıtımı sağlar, yanmazlık sınıfı oldukça yüksek üründür. PVC esnek bir malzemedir ve kolaylıkla kıvrılabilir, çatlama yapmaz. PVC Yer Döşeme özellikle üniversiteler, okullar, resmi daireler, hastaneler, ofisler, kafeler ve üretim tesisleri gibi trafiği yüksek olan mekanlar için uygun bir zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır.

En uygun PVC Yer Döşeme Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.