PVC Zemin Kaplama

PVC Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama Ürünleri

 

Pvc Zemin Kaplama ürün çeşitleri ve fiyatlandırılmalarından PVC nedir? Gibi sorularınıza açıklık getirmek sizler için de daha iyi bir başlangıç olabilir. PVC yani kimyasal açıdan adı polivinil klorür olan bu maddenin kullanım alanları ve kullanım açısından çok sayıda çeşitliliği mevcuttur. Polietilen ve polipropilenden sonra gelen dünya üzerinde en çok üretilen üçüncü sentetik plastik grubudur. PVC yer döşeme, PVC zemin kaplama alanlarında en iyi malzeme kalitesi sunan üründür.

İstanbul’da Pvc zemin kaplama alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında zemin kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi kaplama, epoksi zemin kaplama, pvc yer döşeme, antibakteriyel pvc kaplama, boyalı epoksi kaplama hizmetleri ilk sıralarda yer alır. İstanbul’da Pvc zemin kaplama konusunda tecrübeli ekibimiz ile titiz ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

PVC malzemesinin iki çeşit formu bulunmaktadır. Katı ve esnek olmak üzere iki gruba ayrılır. PVC malzemesinin kullanım alanları katı olan grubunun tesisat sistemlerinde kapı pencere imalatında onarımında vb. alanlar da kullanımları mevcuttur. Son zamanlarda kullanım alanları artmakla birlikte ahşap, beton ve kilin gibi birçok alanda da yerini almıştır.

PVC kullanım alanları çok sayıda farklılık gösterir ve her sektörde kullanımı mevcuttur. PVC zemin kaplama gibi alanların dışında üyelik kartları ve banka kartları gibi ürünlerde de kullanıldığı bilinmektedir.  Elektrik üretilen ve elektrikli aletlerin. Bulunduğu alanlarda kullanılan ve kullanılması insan sağlığı için çok önemli olan Kondaktiv PVC kaplama ürünleri de mevcuttur.. PVC ile yapılan bazı kaplama çeşitleri ve türleri mevcuttur ve her alanda kullanılması kolay olan bu yapının bazı alanlarını aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

Tarkett Homojen PVC Zemin Kaplama

PVC kaplama alanında en çok tercih edilmesi gereken bir marka olan Tarkett PVC yer döşeme çeşidi alanında en iyi sayılan malzemeler arasındadır. Bu sektör içerisinde çok sayıda marka ve ürün bulunmaktadır bu yüzden en kullanışlı ve en güvenilir olanı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Tarkett firmasının PVC zemin kaplama alanında bahsedilmesi gereken ilk kısım homojen PVC  kaplama alanı olacaktır. Homojen kaplama adı ürünün tek kat vinilden oluşmasıdır.

Kullanım alanları dayanıklılık seviyesinin yüksek olması ve güçlü tutuş sağlaması sayesinde Hastane, Okul gibi büyük ve çok sayıda insanın bulunabildiği ortamlarda tercih edilmektedir. Homojen kaplama ürünü birden fazla katmandan oluşarak kullanıcılara daha kullanışlı daha dekoratif kullanım alanları yaratmak ve kullanışlı alanlara sahip olmaları için olanak. Da sağlamaktadır. Günümüzde bu alanda çok sayıda çeşitli ürün de bulunmaktadır.

Tarkett Heterojen PVC Zemin Kaplama

Tarkett marka olan bu üründe heterojen PVC kaplama alanında en iyilerindendir. Bir PVC zemin kaplama ürünü olan heterojen kaplama çeşidi  heterojen vinil tipinde bulunmaktadır. Heterojen vinil formu sayesinde diğer çeşidi olan homojen PVC zemin kaplama ürününe göre tasarım açısından kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır.

Kullanım alanları ise farklılık gösterebilmektedir. Bu ürün çeşidinin kullanım alanları genellikle çok sayıda insan trafiğinin bulunduğu özel ofis, özel klinikler, çok sayıda insanın çalıştığı özel ofisler gibi alanlarda kullanılır.  Yüksek dayanıklı formu sayesinde kullanıcılarına sorun teşkil etmemektedir. Bazı form yapıları da mevcuttur bu formlar ise karo ve plank formatında olarak bulunur ve bu formların ise TopClean XP adı verilen koruma sistemine sahiptir.

Tarkett Spor PVC  Zemin Kaplama

PVC yer döşeme  alanlarından olan Tarkett marka spor PVC yer kaplama ürünü adından anlaşılacağı üzere kullanım alanları genellikle spor salonları veya sportif tasarımlara sahip olan yerlerde kullanılmaktadır. Spor PVC kaplama ürünlerinin kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Spor salonlarının haricinde spor müsabakalarının düzenlendiği alanlar, özel spor kursları veya basketbol, futbol sahaları olmak üzere çok sayıda kullanım alanları mevcuttur.

PVC zemin kaplama sektöründe en zorlu alan olan spor zemin kaplama işçiliği en zor olan gruptur. Bu alanda spor müsabakaları ve federasyonlar da işin içinde olduğundan dolayı iş stresi ve kullanım açısından en ufak bir hata payı kabul etmemektedir.

Bu nedenle her yapılan işin iş yükü ve maruz kalacağı basınç yük hesaplanıp ona göre malzeme kalitesi belirlenip işin tamamlanması gerekmektedir. Bu alan içerisinde spor salonları gibi büyük bir alana ve gürültüye sahip olan yerlerde akustik PVC kaplama işçiliğine de yer vermek gerekmektedir. Bu sayede yoğun gürültüye sahip olan alanın. Gürültü seviyesinin emilmesine yardımcı olmaktadır.

Beefloor PVC Zemin Kaplama

Beefloor markası PVC zemin kaplama alanı içerisinde liderlik sağlamaktadır. Sektör içerisinde çoğu marka ve firmaya ürünler temin edip bu alanda yerini ve önemini sürdürmektedir. Beefloor firmasının sahip olduğu ürün çeşitliliği ve alanları dikkat çekmektedir ve ürün çeşitliliklerinden bazıları şunlardır; Joker, Neo Saga, Neo Unaco, Neo Efes, Neo Wood, Moderno, Gaia, Assos, Myra, Saga, Unaco, Efes, Pera, Idea, Spectra, Cosmo olmak üzere ürünlerinden bazıları bunlardı.

En uygun PVC Zemin Kaplama Fiyatları için bizi arayabilirsiniz…

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Facebook

İnstagram

Youtube

ÇÖZÜM

ZEMİN

ZEMİN KAPLAMA

Dekoratif ve anti bakteriyel zemin kaplama ile modern ve şık mekanlar sunuyoruz.

EPOKSİ KAPLAMA

Yüzey kaplamada fiziksel ve finansal yönden epoksi kaplama ile üstünlük sağlayın.

PVC ZEMİN KAPLAMA

Estetik ve temiz kullanımlı PVC Zemin kaplama ile rahatlığın farkını yaşayın.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Hijyenik ve dayanıklı olan epoksi zemin kaplama pürüzsüz yüzeyini korur, çizilmez.