TARKETT HETEROJEN PVC ZEMİN KAPLAMA

TARKETT HETEROJEN PVC ZEMİN KAPLAMA

Tarkett Heterojen PVC Zemin Kaplama Nedir?

Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama çeşidi PVC ham maddesi ile oluşan bir yer döşeme ürünüdür.  Son yıllarda kullanımı çok sayıda artmış olup dünya genelinde yoğun kullanım alanlarında tercih edilmesi artmıştır. Dayanıklı yapısı ile dikkat çekip hastane, okul vb. Kurum ve kuruluşlarda kullanılabilir. Kolay temizlenebilir, bakım çok fazla gerektirmez, bu tip özellikleri sayesinde çoğu kuruluşun ilk tercihi olmaktadır.

Tarkett heterojen PVC zemin kaplamaları kendi içerisinde çeşitli özelliklere göre farklı ürün gruplarına dağılım göstermiştir. Genel olarak Heterojen yapılı PVC zemin kaplama ürünlerine benzerlik gösterse bile kendi ürün grubu arasında değişik özellik ve farklı kullanım alanlarına göre farklı isimlendirilmiştir.  Tarkett heterojen PVC zemin kaplama ürünleri iki farklı seri grubuna ayrılmışlardır. Bu gruplar akustik seri ve kompakt seri olarak adlandırılmıştır. Her grup kendi içinde 3 veya 4 ürün grubu oluşturmuştur. Şimdi bu seriler ve altında var olan ürün gruplarını inceleyelim.

Tarkett Heterojen PVC Zemin Kaplama Ürün Serileri

Kompakt Seri:

Piyasadaki en geniş renk, desen skalasına sahip olan ürün grubudur. Tarkett kompakt heterojen zemin kaplamaları ürünleri genellikle sağlık, eğitim, mağazacılık sektörü, konaklama, turizm gibi alanlarda kullanılır ve ticari alanlar için uygun çözümler sunmaktadır.

Acczent Excellence 80:

Bu ürün çeşidi kompakt seri ürünlerinden olup kullanım alanları sırasıyla şu şekildedir; Okul, hastane, ofis vb. En son trend uygulamalardan esinlenerek üretilen bu ürün 117 adet desen çeşidi sunarak sonsuz renk ve ahşap desen kombinasyonu sağlar.

Acczent Excellence 70 Ruby:

Bu ürün çeşidi ise diğer ürün grupları gibi aynı kullanım alanlarında kullanım olanakları sunmaktadır. Önemli özelliklerinden birisi aşınma tabakası çukurlaşma ve aşınmaya son derece dayanıklıdır.

Akustik Seri (Acoustic):

Akustik ve aşınma dayanıklılığının eşit derecede önemli olduğu yerlerde ve yoğun trafik işleyişi olan alanlarda benzersiz etkisi ve ses yalıtımı ile göz doldurmaktadır.

Ruby Acoustic:

Son tasarım trendlerine girmiş bir ürün olup 117 renk ve ahşap kombinasyonları sayesinde kullanıcılara istedikleri kombinasyonları yapmalarına olanak sağlar. Tüm yaş ve zevklere hitap etmesi büyük bir artısıdır.

Tapiflex Excellence 65

Excelence koleksiyonundan olup bu ürün içerisinde de çok fazla ürün çeşidi olup kullanıcılara kendini özel hissettirecek çeşitlilik bulunmaktadır. 87 renk ve 30 adet ahşap deseni mevcuttur.

tarkett heterojen pvc zemin kaplama   tarkett heterojen pvc zemin kaplama   tarkett heterojen pvc zemin kaplama   tarkett heterojen pvc zemin kaplama