Tarkett Homojen Pvc Zemin Kaplama

Tarkett Homojen Pvc Kaplama Nedir

Tarkett Homojen Pvc kaplama Dünya standartları doğrultusunda önemli bir sıralama edinmiş antistatik hijyenik bir Zemin Kaplama ürünüdür. Homojen Pvc özellikle Hastanelerin ameliyat odalarında kullanılan bu ürün hastane bekleme salonları, koridorlar ve Okullarda da oldukça rağbet görmektedir.

Genel Olarak Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama hastane, okul, kreş ve Spor salonları gibi mekanlar için özel üretime tabi tutularak üretilen bir Zemin Kaplama çeşididir. Hastaneler için kullanılan pvc yer doseme uygulamaları heterojen PVC Zemin Kaplama ve tarkett homojen pvc kaplama yer kapama olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama genel olarak hastanelerin koridorlarına ve bekleme odalarına döşemesi yapılırken, Homojen Pvc Zemin Kaplama uygulaması ise özellikle ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalar için kullanılmaktadır. Aynı zaman da bu odalar için iletken pvc zemin kaplama uygulaması da kullanılmaktadır. Iletken pvc zemin kaplama uygulaması yapılırken alt kısmına özel teller uygulanarak yüzeye çıkabilecek elektrik dalgalanmalarını minimuma indirgeyerek doktorlara ameliyat anın da rahat bir ortam hazırlamaktadır. Okullar için genel de 2mm Heterojen PVC Zemin Kaplama Uygulaması ile 2mm Akustik Pvc Yer Döşeme uygulaması yapılmaktadır. 3mm Akustik Zemin Kaplama heterojen PVC Kaplama ya gore biraz daha esnek bir yapıya sahip olduğun dan ilköğretim okullarında veya anasiniflarinda tercih edilmektedir. Aksi taktirde okullar için genel olarak 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama uygulaması yapılmaktadır. Spor salonları için özel olarak üretilen ve 3mm den başlayıp 15mm e kadar devam eden Pvc Zemin Kaplamalar mevcuttur. Spor Pvc Zemin Kaplamalar Basketbol sahalari, Volaybol sahalari ve Futbol sahaları gibi mekanlar için ayrıcalık katan üzerlerine Saha Çizgi Boyama imkanı veren özel zemin kaplama ürünleridir. Spor Pvc yer kaplamalarında en kaliteli marka Tarkett Omnisport Pvc Zemin Kaplama ile Grabo Pvc Zemin Kaplama markalarıdır. Özellikle Tarkett Omnisport Pvc Kaplama Türkiye de sağlık ve Spor bakanlığı acısından kabul görmüş ve bayındırlık pozlarına uygunluk gösterilen en çok tercih edilen zemin kaplama çeşididir.

Pvc Zemin Kaplama Markaları

– Tarkett Pvc Zemin Kaplama

– Beefloor PVC Zemin Kaplama

– Amsrong Pvc Zemin Kaplama

– Grabo Pvc Zemin Kaplama

Türkiye de zemin kaplama alaninda genel de bu markaların ürünleri satılmaktadır. Pvc Zemin Kaplama Fiyatları açısından en pahalı marka Tarkett Pvc Zemin Kaplama markasına aitken en düşük Pvc Zemin Kaplama Fiyatı ise Beefloor PVC Zemin Kaplama markasına aittir. Türkiye de yaklasik olarak 2mm Heterojen PVC Zemin Kaplama alanında en çok satılan urun Beefloor ürününe ait olmakla beraber Homojen Pvc Zemin Kaplama ve Spor Pvc Zemin olarakta en çok Tarkett Homojen Pvc  Kaplama ürünleri tercih edilmektedir.

Homojen Pvc Kaplama   Homojen Pvc Kaplama

Homojen Pvc Kaplama   Homojen Pvc Kaplama

Homojen Pvc Kaplama   Homojen Pvc Kaplama

Diğer Uygulamalarımız

Yükseltilmiş Zemin

Yükseltilmiş Zemin Kaplama uygulamasında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Özellikle birçok özel ofislerde, elektrik odalarında ve çeşitli sistem odalarında zeminin alt kısmını çok amaçlı kullanabilmek için ihtiyaç duyulan ve istenilen ölçü doğrultusunda da zemini 100 cm e kadar çıkartan bir zemin kaplama çeşididir. Yükseltilmiş Zemin uygulaması ifade edilirken genel de üst ve alt tabakaları ayrı ifade edilir. Çünkü alt ve üst panel olarak birçok çeşitlilik göstermektedir. Şöyle ki:

  •   YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN FOLYO KAPLI         60X60X30 MM
  •   YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN PVC KAPLI               60X60X40 MM
  •   YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN LAMİNAT KAPLI   60X60X30 MM
  •   YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN BETON ÖZLÜ         60X60X30 MM

Yükseltilmiş Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Karo Halı

Karo Halı Kaplama uygulaması ise çok basit gözüken ancak çok karmaşık bir uygulama türüdür. Karo Halı Kaplama da birçok marka ve birçok çeşit söz konusudur. Karo Halı Kaplamalarının çok yaygın olmasındaki en önemli faktörlerden bir tanesi eskiyen parçasının yerine yenisinin zahmetsizce konulmasıdır. Hal böyleyken müşteriler tarafından sıklıkça istenmekte ve kir tutmuş yırtılmış hasar görmüş gibi parçalar için yenileri adet olarak temin edilebilmektedir. Ebatları genel de 50×50 cm olan Karo Halı Kaplamalarının çeşitli ebatları da mevcuttur. Karo Halı Kaplama uygulamasındaki diğer bir güzelliği ise farklı model ve renkleri karıştırarak yapılan uygulama sayesin de zemin de renkli bir görünüm elde edilmesidir. Karo Halı Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve işletmemiz tarafından gerek Karo Halı Çeşitleri gerek Karo Halı Fiyatları hakkında geniş çaplı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Facebook