TARKETT HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMA

TARKETT HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMA

Tarkett Homojen PVC Kaplama Nedir?

Tarkett homojen PVC zemin kaplama ürünü tarkett firması adı altında kullanıcılarına sunulan kalitesinden ödün vermeyen ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu sayede dünya çapında PVC zemin kaplama alanı altında tanılan ve en çok tercih edilen ürün olmuştur. Hafif yapıda olması, kolay temizlenebilir olması bazı özelliklerindendir. Bu ürün gurubunda kendi içerisinde farklı adları ve özellikleri vardır. Bu sayede kullanıcılara daha fazla seçenek ve kullanış hacmi sunulmaktadır.

Tarkett Homojen PVC kaplama kullanım alanları gün içerisinde sağlık açısından önemli olan ve çok faza insan trafiğine maruz kalan zeminlerde tercih edilmektedir. En yaygın kullanım alanları sağlık sektörü ve okul gibi gün içerisinde binlerce insanın yüküne maruz kalan zeminlerdir. Bakterilere karşı büyük koruma sağlamaktadır. Bu sayede kullanış sırasında biriken kirler daha sonrasında bakteri oluşumunu önlemesi sayesinde kullanıcılara sorun yaratmamaktadır. Kolay temizlenebilir olmasının yanında ultra dayanıklı formu Tarkett homojen PVC zemin kaplama ürünlerini ön plana çıkarmaktadır.

Çok sayıda kullanım alanı ve birbirinden farklı güzel özelliklerinin yanında bu durumu farklılaştırıp kendi içerisinde daha fazla geliştirilip her kullanıcının amacına göre kullanabilmesi için farklı ürün türleri ortaya çıkmıştır. Şimdi bu ürün gruplarından bazılarına değineceğiz.

Vylon Plus Tarkett Homojen PVC Kaplama

Klasik yumuşak desen dokulu ve 30 farklı renk seçeneği ile insanların karşısına çıkmaktadır. Vylon Plus Tarkett homojen PVC zemin kaplama karo formatlarda bulunmaktadır. Yoğun trafik içeren alanlarda kullanımı daha çoktur. Okullar, hastaneler, mağazalar gibi vb. alanlarda kullanılması mümkündür. Ayrıca fabrikalarda da kullanıma uygundur. Cila gerektirmeyen ve parlatma işlemleriniz ile gereken parlaklık seviyesine ulaşmaktadır.

Contract Plus Tarkett Homojen PVC zemin Kaplama

Bu ürün kullanım alanları ise her homojen PVC zemin kaplama özelliği olduğu gibi yoğun kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Paranızın karşılığını size tam anlamıyla verebilen bir ürün çeşididir. 24 farklı renk koleksiyonuna sahip olup başka renk kombinasyonlarına olanak verir. Ayrıca PUR yüzey işlemi yapılarak yüzey koruması artar ve bakım yapılması kolaylaşır. Sağlık alanlarında, eğitim kurumlarında ve sosyal konut projelerinde kullanılması uygundur.

tarkett homojen pvc zemin kaplama   tarkett homojen pvc zemin kaplama   tarkett homojen pvc zemin kaplama   tarkett homojen pvc zemin kaplama