TARKETT PVC YER DÖŞEME

TARKETT PVC YER DÖŞEME

Tarkett Zemin Kaplama Çeşitleri

Tarkett Pvc Yer Döşeme markası Türkiye piyasasında en kaliteli ürün olarak benimsenen ve en çok satılan Pvc Zemin Kaplama çeşididir. Dünyaca ünlü olan bu marka kendi kalite belgeleriyle kanıtlamıştır. Tarkett Heterojen Pvc, Tarkett Homojen Pvc, Tarkett Spor  Pvc ve Tarkett Kondaktif Pvc gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Tarkett Pvc Yer Döşeme    Tarkett Pvc Yer Döşeme    Tarkett Pvc Yer Döşeme    Tarkett Pvc Yer Döşeme

Tarkett Heterojen Pvc Yer Döşeme Ürünleri

Tarkett Heterojen Pvc Yer Döşeme ürünleri toplam da 2 mm kalınlığa sahip çift katmanlı bir üründür. Alt kısmın da özel yumuşak sünger bulunurken üst kısmın da pvc kaplama bulunmaktadır. Üst kısımda bulunan Pvc Kaplama genel de 0,70 mikron bir tabakaya sahiptir. Bu tabaka ürünün aşınmazlık derecesini belirtmektedir. Genel de 0,70 mm olan üst katmanın daha düşük veya daha yüksek pvc kaplama çeşitleri de mevcuttur. Tarkett Heterojen Pvc Yer Döşemenin bazı çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Acczent Platinium Tarkett Pvc Yer Döşeme
 • Acczent Classic Tarkett Pvc Yer Döşeme
 • Acczent Ellence 70 Topaz Tarkett Pvc Yer Döşeme
 • Acczent Ellence 70 Silver Tarkett Pvc Yer Döşeme
 • Acczent Ellence 80 Tarkett Pvc Yer Döşeme

Tarkett Heterojen Pvc  Tarkett Heterojen Pvc

Tarkett Homojen Pvc Yer Döşeme Ürünleri

Homojen Pvc Kaplama ürünleri arasında en kaliteli ürünlere sahip bulunan Tarkett bu kaplama türünde bir çok çeşit barındırmaktadır. Homojen Pvc Kaplamalar toplam da 2 mm bir kalınlığa sahip tek katmanlı ürün çeşididir. Tek katmanlı ürün sınıfına giren bu ürünün aşaınmazlık yüzeyi 2 mm olduğu için kullanım süresi diğer Pvc Kaplama çeşitlerine göre daha da uzamaktadır. Kullanım alanları genellikle hastaneler ve okullardır. Özellikle sağlık kurumlarında tercih edilmesinin en büyük etkeni hijyenik olması ve kolay temizlenebilir özelliğe sahip olmasıdır. Yoğun ticari mekanlar için özel olarak üretilen bu ürünler kullanım açışından dayanıklıdırlar. Tarkett Homojen Pvc Kaplama Çeşitlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Somplan-350 Tarkett Homojen Pvc
 • Primo Plus Tarkett Homojen Pvc
 • Eclipse Premium Tarkett Homojen Pvc
 • IQ-Optima Tarkett Homojen Pvc

Tarkett Homojen Pvc  Tarkett Homojen Pvc

Tarkett Spor Pvc Yer Döşeme Ürünleri

Türkiye ve Dünya piyasası üzerin de sosyal faaliyetler kapsamında düzenlenen spor faaliyetlerinin yapıldığı veya spor müsabakalarının bulunduğu mekanlar için üretilen Pvc Yer Döşeme çeşididir. Bu anlam da Tarkett Spor Pvc Kaplama ürünü bu piyasalarda en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Spor Pvc Kaplamalar genel de 3 mm ile 15 mm arasında üretilmektedir. Fitnes Salonları gibi mekanlar için tercih edilen kullanım 3 mm ile 4,5 mm arasında değişirken daha profesyonel mekanlar için 6 mm ile 15 mm arasında Spor Pvc Kaplama tercih edilmektedir. Bu bağlam da Türkiye piyasasın da eğer bir proje için Bayındırlık Pozu 25.116/S11 olarak belirtilmişse bu proje için kullanılacak olan Pvc Spor Kaplamasının en az 6 mm olması gerekmektedir. Bazı Tarkett Spor Pvc Yer Döşeme ürünleri aşağıdaki gibidir:

 • Omnisports 2 mm Tarket Pvc Spor Kaplama
 • Omnisports 3,45 mm Tarket Pvc Spor Kaplama
 • Omnisports 5 mm Tarket Pvc Spor Kaplama
 • Omnisports 6,5 mm Tarket Pvc Spor Kaplama
 • Omnisports 8,3 mm Tarket Pvc Spor Kaplama

Tarkett Spor Pvc Yer Döşeme   Tarkett Spor Pvc Yer Döşeme   Tarkett Spor Pvc Yer Döşeme

En uygun tarkett pvc yer döşemeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pvc Yer Döşeme Uygulamaları

Tarkett Pvc Yer Döşeme, Tarkett Heterojen Pvc, Tarkett Homojen Pvc, Tarkett Spor Pvc, Tarkett Kondaktif Pvc