TARKETT SPOR PVC ZEMİN KAPLAMA

TARKETT SPOR PVC ZEMİN KAPLAMA

Tarkett Spor PVC Zemin Kaplama Nedir?

Tarkett spor PVC zemin kaplama ürün çeşidi adından da anlayabileceğimiz gibi spor konulu veya spor amaçlı kurum ve kuruluşlarda kullanılabilen yapılardır. Spor adı altında küçümsenmeyecek kadar fazla branş ve dallar mevcuttur. Bu PVC kaplama ürünümüz ise her bir spor dalına uygun olacak şekilde kendi federasyonları tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde uygulanmalıdır. Bazı farklı spor dallarında farklı ürün çeşitleri de kullanılabilir. Örneğin; spor PVC zemin kaplama çeşitlerinden birisi belirlenip istenilen spor salonuna döşendikten sonra orası bir dövüş sporu kulübü ise ayrıca akustik PVC kaplama gibi ses emiciliği olan kaplamalar da kullanılabilir.

Tarkett spor PVC zemin kaplamalarının ön plana çıkan bir diğer özelliği ise çok sayıda yük ve basınç taşıyarak dayanıklı bir yapıda olması ve uzun ömürlü olmasıdır. Her bir spor branşına göre spor PVC kaplamalar özel üretilmektedir. Bu özel standartlara göre üretim işleminin başlıca sebepleri her bir spor dalının farklı zorluk aşamaları ve başka içeriklere sahip olabilmesidir. Şimdi her biri ayrı özelliklere sahip olan tarkett spor PVC zemin kaplama ürünlerinden birkaç çeşide beraber bakalım.

OMNİSPORTS PUREPLAY 8.3 MM

8.3 mm kalınlığında olup 33 farklı renk spor malzemesinden oluşmaktadır. Extrem koruma en yüksek seviye güvenlik ve yüksek konforda spor performansı sağlamaktadır. Greenplay uygulama özelliği ile hızlı ve kolay uygulama yapılmaktadır. Tekerlekli mobilya kullanıma da uygundur.

OMNİSPORTS COMPACT 2 MM

Mobilyalar tarafından çizilmelere ve hasara karşı dayanıklıdır. Tekerlekli eşyaların üzerinde kayması kolaydır. Islak alanlarda doğrudan temas edilmeyen alanlarda kullanılması en uygun üründür.

OMNİSPORTS SPEED 3.45 MM

3.45 mm boyutundaki spor döşeme ürünüdür. Zemin üzerinde kavraması daha iyi olan kaplama çeşididir. Masa tenisi sporu için en mükemmel zemin döşeme malzemesidir. Badminton federasyonu onaylı zemin kaplamasıdır. Masa tenisi, squash, fitness, boks sporları için zeminde mükemmel çözümdür.

OMNİSPORTS REFERENCE 6.5 MM

Köpük tabanlı bir PVC kaplama çeşididir. 6.5 mm kalınlığa sahiptir. Optimum güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Ayrıca hijyen açısından çok memnun bırakabilecek bir üründür. Futbol ve hentbol sahaları için muhteşem çözümdür.

Sosyal Medya Hesabımız

Youtube

spor pvc zemin   spor pvc zemin   spor pvc zemin   spor pvc zemin