UCUZ YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN FİYATLARI

UCUZ YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN FİYATLARI

Yükseltilmiş Zemin Kaplama Nedir

Ucuz yükseltilmiş zemin fiyatları için açıklama yapmadan önce yükseltilmiş döşeme hakkında genel bir açıklama yapalım.

Yükseltilmiş Döşeme Nedir? ve Nereler de Kullanılır?

Yükseltilmiş Döşeme iç ve dış zemin yükseltme olarak iki kategori içerisinde ele alınabilir. İç Mekan Zemin Yükseltme işlemi bina, fabrika vb. kapalı mekanlar da yapılan zemin yükseltme uygulaması iken Dış Mekan Zemin Yükseltme uygulaması ise her hangi bir koruması olmayan açık mekanlarda bulunan zemin yükseltme uygulamasıdır. Yükseltilmiş Döşeme uygulamasının bir çok amacı söz konusu olabilmektedir. Bunlar içerisinde en önemli olanı, elektrik kabloları, tesisatlar vb. gibi kullanılan alt yapı uygulamalarını ortadan kaldırarak yeni yemiz bir zemin görüntüsü elde etmektir.

Ayrıca Yükseltilmiş Zemin ürünlerinden olan Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme uygulamasının bazı özellikleri itibariyle de elektrik ve sistem odaları gibi mekanlar da özellikle tercih edilip elektrik dalgalanmalarının önüne geçmek ve çıkabilecek bir yangın da 30 dakika ile 100 dakika arasın da değişiklik gösteren paneller sayesin de önlem alınabilmesidir.

Yükseltilmiş döşeme uygulamasın da en önemli unsur panellerdir. Ucuz yükseltilmiş zemin fiyatları hakkında araştırma yapılırken de özellikle bilinmesi gereken paneller özellikleridir. Yükseltilmiş döşeme panellerini üç kategoride incelemek mümkündür.

 1. Yükseltilmiş Döşemenin Alt  Kısmı
 2. Yükseltilmiş Döşemenin Üst Kısmı ve
 3. Yükseltilmiş Döşemenin İç Dolgu Kısmı

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları açısından fiyatı en çok etkileyen üst kısım ve iç dolgu kısmıdır. Yükseltilmiş Döşeme panellerinin iç dolgu kısımları

 • Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme
 • Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Döşeme
 • Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme

gibi dolgu kaplamalarla üretilmektedir. Yükseltilmiş Zemin Kaplamanın üst kısımları ise,

 • Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
 • Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
 • Folyo Kaplı Yükseltilmiiş Döşeme ve
 • Seramik Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

gibi malzemelerle kaplanarak üretilebilmektedir.

Zemin kaplama sektöründe önemli bir yeri olan Yükseltilmiş Döşeme uygulamasının kendi içerisinde bazı çeşitleri bulunmaktadır. Öncelikle bunlar arasın da en ucuz yükseltilmiş zemin fiyatlarına sahip olana folyo kaplı yükseltilmiş döşeme hizmetinden bahsedelim.

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş döşeme fiyatları içerisin de en ucuz yükseltilmiş zemin fiyatlarına sahip olan bu kaplama, alt ve üst kısımların da alüminyum folyo kaplama ile kaplanmaktadır.

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Boyutları;

 • 50x50x30 mm – 50x50x40 mm
 • 60x60x30 mm – 60x60x40 mm

olarak üretilmektedir.

Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme uygulamaları içerisinde en çok tercih edilen kullanım alanı en yaygın olan kaplama türüdür. Elektrik odaları, bilgisayar odaları, sistem odaları, bankalar, ofisler vb. bir çok alanda bu uygulamayı görmek mümkündür. Ucuz yükseltilmiş zemin fiyatları doğru bir tercih olmasa da üzerine kaplaması yapılan pvc kaplamaların uygun çeşitleri bulunmaktadır. Fiyat bakımın dan folyo kaplama olan yükseltilmiş zemin kaplama dan daha pahalı laminat ve seramik kaplı yükseltilmiş zemin uygulamasından daha düşük fiyatlara sahiptir.

Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Boyutları;

 • 50x50x30 mm – 50x50x40 mm
 • 60x60x30 mm – 60x60x40 mm

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme uygulamaları içerinde daha çok güzel görünüm elde edilmek mekanlar için tercih edilen uygulama türüdür. Üzerinde bulunan kaplamanın vermiş olduğu doğal ve güzel görünüm sayesinde özellikle ofisler de sıkça görmek mümkündür. Yükseltilmiş döşeme fiyatları içesinde en yüksek fiyatlara sahip uygulamadır. Ancak kullanılan üst kaplama neticesinde kendi içerisinde ucuz yükseltilmiş zemin fiyatları da söz konusu olabilmektedir.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Boyutları;

 • 50x50x30 mm – 50x50x40 mm
 • 60x60x30 mm – 60x60x40 mm

Seramik Kaplı Yükseltilmiş Zemin

Daha çok dış mekanlar ve Avm içlerinde tercih edilen bir Yükseltilmiş Döşeme türüdür. Panellerin üst yüzeyleri doğal taş, granit vb. ürünlerle kaplanarak hem dış mekanlar da hem de iç mekanlar da tercih edilmektedir.

Seramik Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Boyutları;

 • 50x50x30 mm – 50x50x40 mm
 • 60x60x30 mm – 60x60x40 mm

Çözüm Zemin Kaplama

Çözüm Zemin Kaplama olarak sektöre 1999 yılında başlamış bulunmakta ve geçen bu süreç içerisinde tecrübe edinmiş personeller ve kaliteli hizmet veren  kurumsal firma niteliği taşıyan bir firma olmuşuzdur. Hizmet verdiğimiz diğer iş kalemleri;

 • Pvc Yer Döşeme
 • Karo Halı ve
 • Epoksi kaplama 

uygulamalarıdır. Ucuz Yükseltilmiş Zemin Fiyatları ve diğer zemin kaplama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya üzerinden yapmış olduğumuz bazı çalışmalarımızı izleyebilirsiniz. Teşekkürler.

ucuz yükseltilmiş zemin fiyatları   ucuz yükseltilmiş zemin fiyaları   ucuz yükseltilmiş zemin fiyaları   ucuz yükseltilmiş zemin fiyaları   ucuz yükseltilmiş zemin fiyaları