ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ – PVC ZEMİN KAPLAMA

ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ – PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin Kaplama

Zemin Kaplama Çeşitleri içerisin de en yaygın olanı ve en fazla alternatif sunma özelliğine sahip olan Zemin Kaplama çeşididir. Kullanım amacı yoğun insan trafiğinine maruz kalan mekanlar için sağlık ve hijyen konusun da sorun teşkil etmeyen uzun ömürlü kullanımları olan ticari ürünlerdir. Kullanım alanları olarak en çok tercih edilen kurumlar eğitim ve sağlık kurumlarıyken bunun yanı sıra bu ürünleri fabrikalar da ofisler de hatta evlerde de görmek mümkündür. Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

  • Heterojen PVC
  • Homojen Pvc
  • Spor Pvc
  • Kondaktif PVC

Heterojen Pvc

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri arasin da en uygun fiyata sahip Pvc Kaplama ürünü Heterojen Pvc Kaplama ürününe aittir. Toplam da 2 mm kalınlığa sahip olan bu ürün alt ve üst olmak üzere çift katmandan oluşmaktadır. Alt kısmında özel eva pvc sünger bulunurken üst kısmı pvc kaplama ile kaplıdır. Bu iki ürüne pres uygulaması yapılarak tek parça halinde hizmete sunulmaktadır.

Homojen Pvc

Toplam da 2 mm kalınlığa sahip tek katmanlı bir Pvc Zemin Kaplama Çeşididir. Uygulama alanları olarak genel de hastanelerin ameliyat odaların da kullanılmaktadır. Tek katmanlı olduğu için geç aşınır ve daha uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir. Bir çok desen ve renk çeşidi mevcuttur.

Spor Pvc

Pvc Yer Döşeme ürünleri arasin da belli alanlara yönelik üretimi yapılan ve fiyat bakımın dan en yüksek fiyata sahip olan üründür. Kullanım alanları genel de sosyal faaliyetlerin yürütüldüğü uygulama alanlarıdır. Spor Pvc ürünlerinin kalınlığı 3mm ile 15 mm arasın da değişim göstermektedir. Bayındırlık pozu 25.116/S11 kodu belirtildiği projeler kapsamın da en az 6 mm Spor Pvc uygulaması esas alınırken, Proje haricindeki zemin kaplamalar için zeminin uygunluğuna ve kullanım amacına göre tercih yapılmaktadır.

Kondaktif Pvc

Kondaktif PVC Kaplama ürünleri içerisin de bulunan bakır tellerle uygulama yapılacağı alan da oluşan elektrik dalgalanmalarını minimuma indirgeyerek rahat bir çalışma ortamı bırakmak için özel üretilen ürünlerdir. 2mm Zemin Kaplama Çeşitleri arasin da en yüksek fiyata sahip olan bu ürünün kullanım alanları genel de hastanelerin ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalardır.

En uygun Pvc Yer Döşeme Fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Zemin Kaplama çeşitleri Zemin Kaplama çeşitleri En uygun pvc yer döşemeen uygun pvc yer döşeme fiyatları