Zemin Kaplama

ZEMİN KAPLAMA

Zemin Kaplama

ZEMİN KAPLAMA

Zemin kaplama alanında İstanbul ilinde faaliyet gösteren bir firmayız. Sunduğumuz hizmetler arasında zemin kaplama, pvc zemin , epoksi kaplama,  pvc yer döşeme, antibakteriyel pvc kaplama, boyalı epoksi kaplama hizmetleri ilk sıralarda yer alır. İstanbul’da zemin kaplama konusunda tecrübeli ekibimiz ile titiz ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

Zemin Kaplama

zemin kaplama

Pvc Döşeme

PVC ürün çeşitleri ve fiyatlandırılmalarından PVC nedir? Gibi sorularınıza açıklık getirmek sizler için de daha iyi bir başlangıç olabilir. PVC yani kimyasal açıdan adı polivinil klorür olan bu maddenin kullanım alanları ve kullanım açısından çok sayıda çeşitliliği mevcuttur. Polietilen ve polipropilenden sonra gelen dünya üzerinde en çok üretilen üçüncü sentetik plastik grubudur. Pvc yer döşeme, Pvc döşeme alanlarında en iyi malzeme kalitesi sunan üründür.

PVC malzemesinin iki çeşit formu bulunmaktadır. Katı ve esnek olmak üzere iki gruba ayrılır. PVC malzemesinin kullanım alanları katı olan grubunun tesisat sistemlerinde kapı pencere imalatında onarımında vb. alanlar da kullanımları mevcuttur. Son zamanlarda kullanım alanları artmakla birlikte ahşap, beton ve kilin gibi birçok alanda da yerini almıştır.

PVC kullanım alanları çok sayıda farklılık gösterir ve her sektörde kullanımı mevcuttur. Pvc  kaplama gibi alanların dışında üyelik kartları ve banka kartları gibi ürünlerde de kullanıldığı bilinmektedir.  Elektrik üretilen ve elektrikli aletlerin. Bulunduğu alanlarda kullanılan ve kullanılması insan sağlığı için çok önemli olan Kondaktiv PVC kaplama ürünleri de mevcuttur.. PVC ile yapılan bazı kaplama çeşitleri ve türleri mevcuttur ve her alanda kullanılması kolay olan bu yapının bazı alanlarını aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Yükseltilmiş döşeme sistemi belirli  alanlarda kullanılmak istenilen alanın genişletilmesi ve ferah bir ortam yaratmak isteği ile geliştirilen sistemdir. Bina içerisinde dairelerin odalarında bulunan zeminlerini değiştirmek ve güzelleştirmek amacıyla da kullanılabilmektedir.

Yükseltilmiş döşeme çeşitleri alandan tasarruf yapmanın dışında daire içerisinde veya dükkâna uygulamak istiyorsanız dükkanınızın içerisinde elektrik, su gibi tesisatlarının boru hattının geçirilmesi gibi durumlarda ekstra bir masrafa ihtiyaç duymadan yükseltilmiş döşeme sayesinde yer altından tesisatları döşeterek görüntü kirliliğinden de kurtulmuş olursunuz.

Yükseltilmiş döşemelerin kullanıcılara sunduğu ayrıcalıklar sadece alandan tasarruf gibi basit olanaklarla kalmamaktadır. Bu döşeme sistemi sayesinde kullanıcılara yangına, korozyona dayanıklı olması ile güven de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yükseltilmiş döşeme kaplamaları insan sağlığına zarar vermeyen ve herhangi bir pislik, kir tutmama özelliği de mevcuttur.

Karo Halı Modelleri

Karo Halı, akustik yapısı, hava kalitesini koruma, yürüme konforu, kolay uygulama, bakım-değişim kolaylığı ve yangına karşı güvenlik gibi avantajlarla kullanıcılara mükemmelliği yansıtıyor.

Karo Halının Avantajları

Kalitesi onaylanmıştır, aşınmaya karşı süper dayanıklılık sunar, mükemmel boyutsal olarak dinamik sistemin kararlılığını sağlar. Yangına karşı en iyi dayanıklılık imkânı, esnek taban konforu ve tamamen zararsız malzemelerden üretim standartıyla gönül rahatlığıyla yıllarca kullanabilirsiniz.

Tasarım düzenleri için sınırsız olanaklar sunarken çağdaş tasarımlar ve yeni trend dekorasyon için renk, desen ve doku karıştırma ve eşleştirme farklı geometrik şekilleri bir araya getirme özellikleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

Epoksi Kaplama

Zeminin üst yüzeyini kirlenme, sürtünme, ıslanma, aşırı hava değişimleri, yağlanma gibi dış etkenlere karşı korumak amacıyla renkli ve dekoratif malzemelerle örtme işlemidir. Epoksi kimyevi ve teknolojik bir malzemedir. Epoksi Kaplama kaplamasında kullanılan ürün zemine büyük bir kuvvetle yapışır ve etkilidir. Epoksi özellikle inşaat sektörü başta olmak üzere malzemeleri birbirine tutturmak için de sıkça kullanılır.

Epoksi Kaplamaen çok otoparklar, depo, fabrikalar, imalathaneler, hastaneler, laboratuarlar ve spor sahalarında uygulanır. Epoksi uygulanmayan yerlerde yaya ve araç trafiği yoğun ise, beton ne kadar sağlam olursa olsun belli bir süre sonra tozumaya başlayacaktır. Deforme olan yerler de zamanla küçük çukurluklar oluşur. Yerden kalkan tozlar uçuşarak ürünlerin ve makinelerin üzerine konup birikir. Temizlik çalışanları için iş çıkarır, kötü görüntü oluşturur. Özellikle matbaalarda ve gıda fabrikalarında kesinlikle istenmez. Epoksi Kaplama  yerde tozlanmayı önler, çukurlukları kapatarak düzgün bir yüzey oluşturur. Epoksi Kaplama yüzeyin üzerini kapatarak koruma sağlar, bozulmasını engeller. Epoksi Ral K7 kataloğundaki tüm renklerin uygulanma özelliğiyle mağaza, showroom ve ofislerde dekoratif, estetik ve modern bir görünüm sağlamaktadır.

En uygun Yer Kaplama Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Bize Ulaşabilirsiniz.

Facebook

Zemin Kaplama, Pvc Yer Döşeme, Homojen Pvc Kaplama, Heterojen Pvc Kaplama, Spor Pvc Kaplama, Yükseltilmiş Zemin, Yükseltilmiş döşeme.

merdiven kaplama

merdiven kaplama


Yükseltilmiş Döşeme Hizmetleri

Yükseltilmiş Zemin


Pvc Zemin kaplama

Pvc Zemin


Karo Halı

Karo Halı